Ливърпул с нова рекордна загуба на Анфийлд (видео)

Ливърпул прие Фулъм в срещата от поредния двадесет и осми кръг на английската Висша лига. Днес на "Анфийлд" домакините отстъпиха за шести пореден път, веднага след като миналия кръг за първи път в историята си достигнаха до 5 поредни загуби у дома. Днес Фулъм спечели с 1:0 и се изравни с Брайтън на ръба на опасната зона.

До почивката Фулъм сиздаде доста проблеми на "червените", докато Ареола не бе затруднен особено на вратата на гостите. Точно преди почивката, в 45-ата минута Марио Лемина откри резултата след избита топка при статично положение, след която се справи със Салах и стреля ниско за 1:0.

Във втората част Фулъм трябваше да брани вратата си от първата секунда, като Ареола стартира с двойно спасяване в 48-ата минута срещу Жота и Салах. В 70-ата минута и гредата лиши Мане от гола. Последваха още няколко ситуации, но до гол не се стигна.