Моуриньо: Получи се тежък мач

Мениджърът на Тотнъм Жозе Моуриньо коментира победата на "шпорите" с 1:0 над Фулъм в мач от 33-я кръг на Висшата лига на Англия.

"Получи се тежък мач и знаехме за него предварително. Те играят много добре, не вкарват много, но и малко пропускт. Имахме шансове да завършим мача през първото полувреме, но не го направихме и след почивката двубоят стана много подобен на това, което видяхме в срещите ни през този сезон, когато изпускахме нишката и губехме  точки.

Уго Лорис направи отлични спасявания. Той съществува заради това. Вратарят им също игра страхотно, като направи няколко спасявания, които можеха да убият интригата. Лорис е най-добрият френски вратар. Той го доказа отново.

Очаквам с нетърпение битка в следващия мач с Кристъл Палас. Съперникът ще има още един ден да се подготви и да си почине. Ще бъде трудно и сега това е единственият мач, за който мислим", заяви Моуриньо.