Тотнъм измъкна дербито с Фулъм (видео)

Фулъм прие Тотнъм в срещата от поредния двадесет и шести кръг на английската Висша лига. Днес на "Крейвън Котидж" гостите спечелиха с 1:0 почти без да отправят точен удар в мача, като така събраха 42 точки, 4 по-малко от четвъртата позиция в таблицата.

В 19-ата минута днес срещата се реши когато Али намери Сон от ляво, а кореецът върна ниско центриране към англичанина, който хитро отклони с десен крак. Топката бе отклонена от Адарабиойо в мрежата за автогол и 1:0. До почивката Кейн и Бейл бяха близо до нови голове. Точните удари обаче липсваха.

В 63-ата минута при слаби действия на Тотнъм в защита гол вкара Мажа за домакините. Попадението бе отменено от ВАР заради доста спорна игра с ръка на Лемина в ситуацията преди гола. До края Фулъм остана по-активен, а Тотнъм по-скоро бавеше топката за да съхрани резултата.