Роджърс: Горд съм от играта на отбора

Мениджърът  на Лестър Сити Брендън Роджърс коментира победата на "лисиците"  с 2: 1 над Астън Вила в мач от 25-я кръг на Висшата лига на Англия.

"Допуснахме елементарен гол и когато това се случи в самото начало на второто полувреме, вие давате импулс на опонентите си да вземат инициативата в мача. След срещата в Лига Европа в четвъртък моите играчи трябваше да покажат боен дух. Щастлив съм и много горд от това как игра отборът ми днес. Движихме се добре, показвайки футбол с добро качество. На моменти играта ни беше прекрасна.

И Харви Барнс, и Джеймс Мадисън непрекъснато напредват. И двамата играчи никога не спират до достигнатото.

През лятото успяхме да разсъждаваме върху миналия сезон и по време на подготовката за новата кампания да поправим грешките си. Сега, като сме в топ 4, ние сме по-хладнокръвни. Сега показваме отлична игра, но понякога трябва да се окопаете и да имате победен дух, за да можете да попаднете в Шампионска лига в края на сезона", заяви Роджърс.