Ман Юнайтед не успя в Уест Бром (видео)

Уест Бромич Албиън прие Манчестър Юнайтед в срещата от поредния двадесет и четвърти кръг на английската Висша лига. Днес на "Дъ Хоутърнс" домакините поведоха, а гостите се върнаха с красив гол на Бруно Фернандеш до 1:1. Така Юнайтед връща второто място наравно по точки с Лестър, а Уест Бром взима точка на дъното и все още е на 12 точки от спасение.

Още с първата атака в мача домакините поведоха днес, като Галагър от ляво центрира дълбоко в полето, където Диане надигра Линдельоф за удар с глава без отскок през Де Хеа и 1:0.

В 44-ата минута след полувреме с много малко положения, Люк Шоу центрира от аут-линията на волето на Бруно Фернандеш, който с по-слабия си ляв крак красиво отигра кълбото в ъгъла на вратата за 1:1.

Във второто полувреме Юнайтед доминираше и отправи 8 удара по вратата на съперника без резултат, като домакините също имаха две положения пред Диане за победата.