Челси прогресира през Барнзли (видео)

Барнзли прие Челси в срещата от осминафиналите на ФА Къп. Днес на стадион "Оукуел" в Барнсли гостите спечелиха с минималното 1:0 и продължиха към фазата на последните 8 отбора в най-старото състезание във футбола.

До почивката домакините играха добре организирано и се противопоставяха на тима на Томас Тухел. Не само, но Барнзли имаше и по-добрите положения, като Кепа лиши Британ от гол от близо. На почивката Тухел пусна в игра Рудигер и Джеймс за Кристенсен и Алонсо в защитата.

В 64-ата минута резултатът бе открит от Тами Ейбрахам именно когато резервата Джеймс напредна от дясно и пусна ниска топка за нападателя на празна врата - 1:0. В 78-ата минута Ейбрахам спаси и своята врата по чудо когато Кепа не се справи с една топка и Солбауер отклони към вратата на "сините".