Ман Сити продължава след три гола в Суонзи (видео)

Суонзи Сити прие Манчестър Сити в срещата от осминафиналната фаза на ФА Къп. Днес на "Либърти Стейдиъм" гостите спечелиха с 3:1 и продължиха към фазата на четвърт-финалите.

В 30-ата минута днес Кайл Уокър откри резултата с малко късмет след като той може би искаше да центрира на втора греда, Торес се включи за да засече, но все пак топката стигна в мрежата без контакт от нападателя за 1:0. Суонзи имаше шансовете си и Джей Фултън пропусна голяма възможност от близо.

В 47-ата минута на второто полувреме Стърлинг бе намерен от Родри с много време и място в полето и той не сбърка срещу Удман за 2:0. В 50-ата минута трети гол вкара Жезус от близо, след което гостите отстъпиха инициативата. В 77-ата минута крайният резултат оформи Уитакър с полуволе през Стефен - 3:1.