Кейн се завръна с победа над УБА (видео)

Тотнъм прие Уест Бромич Албиън в срещата от двадесет и третия кръг на английската Висша лига. Днес домакините от "Тотнъм Хотспър Стейдиъм" спечелиха с 2:0 при изненадващо завръщане в състава на Хари Кейн, който пропусна няколко срещи с контузия. С победата Тотнъм се покачи до седмото място, на 4 точки от топ 4 и Ливърпул при равен брой срещи.

До почивката някак резултатът бе 0:0 въпреки многото положения за "шпорите", повечето от които пред Кейн. В 54-ата минута обаче той откри когато Хьойберг с перфектно подаване намери Кейн на позиция за 1:0.

В 58-ата минута резултатът стана и 2:0 при една бърза контра, като Кейн намери Лукас Моура, който спринтира напред и намери Сон от дясно в полето за удар в мрежата.

В 60-ата минута гостите смятаха, че са върнали гол, но Снодграс бе намерил Диагне в засада. В 82-ата минута нападателят отново вкара през Лорис, но отново от позиция на засада и гол нямаше.