Астън Вила с победа над Арсенал (видео)

Астън Вила прие Арсенал в срещата от поредния двадесет и трети кръг на английската Висша лига. Днес домакините от "Вила Парк" спечелиха с минималното 1:0 за да се покачат до осмата позиция в таблицата, докато "артилеристите" остават 10-ти. Вила се намира на 3 точки от петата позиция, където стои Уест Хем с 38 точки и мач повече.

Още във 2-ата минута днес домакините избухнаха когато Седрик не се справи с една топка и Траоре пое кълбото на скорост, след което центрира за Оли Уоткинс, който успя да завърши през Райън за 1:0. В 30-ата минута Баркли бе близо до втори гол за домакините, и до почивката те контролираха срещата.

Във втората част видяхме положения и пред двете врати, като Обамеянг, Одегор и Вилиан бяха включени в игра от Артета, но те не доведоха до резултат.