Ливърпул с три над Уест Хем (видео)

Уест Хем Юнайтед прие Ливърпул в срещата от двадесет и първия кръг на английската Висша лига. Днес на "Лондон Стейдиъм" гостите спечелиха с 3:1 и така спечелиха 40 точки, само на 1 зад Манчестър Юнайтед и 4 зад лидера Ман Сити, който обаче има и мач по-малко.

До почивката голове нямаше, като Бенрахма бе близо за домакините. В 57-ата минута Къртис Джоунс замени Джеймс Милнър и именно младокът асистира за Салах, като го намери от дясно, египтянинът навлезе диагонално и стреля през човека си в далечния ъгъл за 1:0.

В 68-ата минута при корнер за Уест Хем, Ливърпул организира много бърза контра, в края на която Шакири над защитата изведе Салах, той овладя перфектно и пусна топката до вратаря за 2:0.

В 84-ата минута красив гол вкара и Вайналдум, когато размени няколко паса с Фирмино в полето преди да завърши за 3:0. В 87-ата минута след корнер на Кресуел и домакините се разписаха, като Доусън завърши за 3:1.