Ман Сити с късен обрат в Челтъм (видео)

Челтъм Таун прие Манчестър Сити в срещата от четвъртия кръг на ФА Къп. Днес домакините поведоха в резултата, но три късни гола от Сити доведоха до обрат и победа с 3:1, с което тимът от Висшата лига продължава напред в състезанието.

До почивката Сити доминираше и можеше да води, но домакините се държаха прекрасно на терена. След почивката Жезус нацели гредата в 54-ата минута, а 5 минути след това домакините поведоха чрез Мей, който получи подаване от Лойд за да матира Стефен за 1:0.

Последваха героични изяви на вратаря Грифитс, но в 81-ата минута Кансело намери Фоден на втора греда за воле и 1:1. В 84-ата минута обрат донесе Жезус след подаване над защитата от Фернандиньо за 2:1, а в 94-ата минута Гюндоган намери Торес на добра позиция за 3:1.