Тотнъм и Фулъм равни (видео)

Тотнъм прие Фулъм в срещата от седемнадесетия кръг на английската Висша лига. Днес на "Тотнъм Хотспър Стейдиъм" домакините поведоха, но допуснаха противника да се върне във второто полувреме до крайното 1:1, с което шпорите събират 30 точки, на 3 от второто място и 6 от върха.

След няколко добри ситуации и пред двете врати, първи гол днес вкара Тотнъм в 25-ата минута когато Регилон центрира перфектно за плонж на Кейн и 1:0. Преди този гол Сон и Регилон бяха близо до гола, както и Ангуиса за гостите.

След почивката Ареола продължи да държи Фулъм в мача, а в 72-ата минута и гредата спаси вратата на гостите. Така в 74-ата минута малко след появата си Адемола Лукман напредна през Орие и центрира на втора греда за главата на Иван Кавалейро и 1:1. В последната минута Тотнъм пострада и от отменен гол поради засада, като така подели точките.