Евертън надви Уулвс и влезе в четворката (видео)

Уулвърхемптън Уондърърс прие Евертън в срещата от поредния седемнадесети кръг на английската Висша лига. Днес на "Молиню" гостите спечелиха с 2:1 и така събраха 32 точки, колкото има Лестър Сити, и с 1 зад Ливърпул на второто място. Лидер остава Манчестър Юнайтед с 36 пункта след победата от кръга.

Днес само 6 минути трябваха на "карамелите" да поведат, като Лука Дин центрира тук по брилянтен начин за Айуоби, който отправи топката към долния десен ъгъл за 1:0.

В 14-ата минута Уулвс отговори чрез Рубен Невеш, който на втора греда завърши центриране на Нури за 1:1 с първото положение за домакините. До почивката срещата бе равностойна, и срещата се реши късно в 77-ата минута когато при корнер домакините не изчистиха и Андре Гомеш намери главата на Майкъл Кийн за 2:1.