Ман Сити набързо се справи с Бирмингам (видео)

Манчестър Сити прие Бирмингам в срещата от третия кръг на ФА Къп. Днес Пеп Гуардиола предпочете силна постройка и бързо решаване на срещата преди във втората част да отслаби състава си при 3:0.

Още в 8-ата минута днес Сити излезе напред когато Марез с глава подаде топката в полето на волето на Бернардо Силва, и той вкара красив гол за 1:0. 5 минути след това 2:0 стана когато Де Брюйне намери Силва отново за попадение, а след половин час игра Марез напредна и намери Фоден на границата на наказателното поле, и той се справи с добро овладяване и нисък удар за 3:0.

Така на почивката Гуардиола замени Диаш, Де Брюйне и Кансело с Нмеча, Стоунс и Харууд-Белис. Сити продължи да доминира чак до около 80-ата минута, когато и гостите започнаха да владеят топката, но без да стигнат до гол.