Челси разби Моркамб (видео)

Челси прие Моркамб в срещата от третия кръг на ФА Къп. Днес на "Стамфорд Бридж" Франк Лампард излезе със силна постройка и спечели с 4:0 срещу непретенциозния съперник. Тимо Вернер и Кай Хаверц вкараха в срещата и това вероятно ще помогне на самочувствието им занапред.

В 18-ата минута Одой намери Маунт и никой защитник не блокира англичанина, като от дистанция той матира Халстед за 1:0. Последва добро положение пред Вернер, което той пропусна в 29-ата минута. Точно преди почивката обаче Кай Хаверц бе намерен на добра позиция от Зиеч, но вместо да вкара той върна за Вернер и германецът завърши от непосредствена близост по лесен начин за 2:0.

В 49-ата минута на второто полувреме Зиеч изведе над защитата Хъдсън-Одой, и той стреля силно през ръката на Халстед за 3:0. 4:0 оформи Хаверц с глава, намерен от дясно от Азпиликуета.