Тотнъм не издържа срещу Уулвс

Уулвърхемптън Уондърърс прие Тотнъм в срещата от петнадесетия кръг на английската Висша лига. Днес гостите на "Молиню" поведоха с 1:0 още в първата минута, след което се прибраха в защитна формация, но издържаха само до 87-ата минута когато резултатът стана 1:1. Равенството оставя Тотнъм на пето място с 26 точки, на 6 от лидера Ливърпул.

Голът днес падна преди да изтече минута игра когато след корнер топката попадна в Дейвис и той върна към дъгата на наказателното поле. Там Ндомбеле стреля ниско за 1:0 през Патрисио. От този момент Тотнъм започна да разчита на контри, като Уулвс подлагаше противника под напрежение без успех до почивката.

След паузата Уулвс продължи да настоява и да организира атаки. Чак в 87-ата минута при корнер Педро Нето центрира остро и Ромейн Саис вкара с глава на първа греда за 1:1.