Лестър два пъти се върна срещу Ман Юнайтед (видео)

Лестър Сити и Манчестър Юнайтед откриха петнадесетия кръг на английската Висша лига на Боксинг дей, като днес на "Кинг Пауър Стейдиъм" два пъти гостите повеждаха и два пъти домакините се връщаха до 2:2, с което статуквото зад лидера Ливърпул се запази и "лисиците" останаха втори, а "червените дяволи" - трети.

Юнайтед стартира силно днес, като рано в мача Рашфорд пропусна добро положение. В 23-ата минута обаче Бруно Фернандеш изведе нападателя сам срещу Шмайхел и той не сбърка за 1:0. Само след 8 минути Мадисън намери Харви Барнс на дистанция, но той стреля силно и успя да матира Де Хеа за 1:1.

След почивката в 54-ата минута Погба замени Дан Джеймс. Принудително игра напусна и Линдельоф 10 минути след това и Туанзебе се включи в защитата, а Кавани замени Марсиал. Именно Кавани 2 минути след появата си в 77-ата минута изведе Бруно сам срещу вратаря и португалеца направи 2:1.

Отново обаче Лестър отговори бързо и в 85-ата минута Перез бе намерен в полето, върна към дузпата за Варди и нападателят не сбърка за 2:2.