Челси и Тотнъм не успяха да си вкарат (видео)

Челси прие Тотнъм в срещата от десетия кръг на английската Висша лига. Днес на "Стамфорд Бридж" двата тима играха равностойно и завършиха при 0:0, като Тотнъм събира 21 точки и застава на върха в класирането, докато Челси застава на третото място.

До почивката по-добрите положения бяха за гостите, като удар на Бергвайн от наказателното поле бе над вратата, а Серж Орие от дъгата бе лишен от гола от Менди. Тимо Вернер пък вкара в една ситуация срещу Лорис, но от позиция на засада и попадението бе отменено.

Във втората част двата имаха може би по едно голямо положение в самия край, когато Жиру пропусна срещу Лорис при една грешка на дебютанта Родон, а веднага след това Зума сбърка в защита за Челси и Ло Селсо не нацели вратата.