Жота носи нова победа на Ливърпул

Ливърпул прие Уест Хем Юнайтед в срещата от седмия кръг на английската Висша лига. Днес на "Анфийлд" домакините спечелиха късно с 2:1 след голове от Салах от дузпа и Жота, които обърнаха след ранното попадение на Пабло Форналс.

В 10-ата минута днес Форналс откри когато Масуаку центрира, но Гомес изби с глава, а топката попадна в играча на гостите, който с премерен удар прати топката точно до гредата за 1:0.

В 40-ата минута Масуаку лековато допусна грешка в защитата и изрита Салах, което бе дузпа. Египтянинът сам застана зад бялата точка и стреля в средата за 1:1.

Във второто полувреме Шакири и Жота се появиха в 70-ата минута на местата на Джоунс и Фирмино, като именно Шакири изведе нападателя през защитата и той стреля над вратаря в 85-ата минута за 2:1.