Челси си тръгна с точка от Олд Трафорд и Ман Юнайтед (видео)

Манчестър Юнайтед прие Челси в срещата от шестия кръг на английската Висша лига. Днес под дъжда на "Олд Трафорд" двата отбора не продуцираха високо качество на футбол, и макар да видяхме няколко опасности пред двете врати двата тима се разделиха при 0:0.

Началото на срещата Челси започна силно, преди Юнайтед да овладее топката след 20 минути игра и да създаде повечето положения. Маркъс Рашфорд в най-доброто положение бе лишен от гола след спасяване с крак на Едоард Менди, който преди почивката се отличи и с прекрасно спасяване при удар на Мата.

След почивката Челси отново започна по-добре, и отново Юнайтед овладя инициативата към средата на полувремето и започна да атакува. За тима се появи като резерва и Единсон Кавани, който се отчете с неточен удар секунди след появата си. До края домакините бяха по-настоятелни в атака, като Менди се намеси и в 91-ата минута с феноменално спасяване срещу Рашфорд, и така до гол не се стигна.