Гуардиола: Рано е да ни отписват за титлата

Мениджърът на Манчестър Сити Пеп Гуардиола предупреди критиците на играта на отбора му, че все още е рано да се правят заключения за крайното класиране във Висшата лига. Вчера Ман Сити и Лийдс Юнайтед направиха зрелищно 1:1 с 35 положения пред двете врати, а Пеп коментира:

"Аз зная в каква ситуация сме и от къде идваме този сезон. Като мениджър аз съм доволен от това, което направихме до тук. Няма след 3 срещи да започна да мисля дали някой ще спечели лигата или ще натрупа предимство. Така стоят нещата.

"Като мениджър съм доволен какво правят момчетата защото знам с какви хора започнахме този сезон и как завършихме миналия. Трябваше да нагласим някои неща, и все още сме далеч от най-доброто, което можем да покажем. За съжаление загубихме някои точки.

"Беше вълнуващ мач, добър мач. Това бяха два отбора, които опитваха да спечелят от първата до 90-ата минута. Имахме добри моменти, първите 30 минути, но в тях трябваше да увеличим повече резултата.

"Лийдс имаше техните моменти защото е невероятен отбор, фантастичен. Те унищожиха Чемпиъншип миналата година и се справят добре до тук, но в последните 10 минути ние опитахме да победим. Беше добър мач."