Тотнъм разби Лестър за едно полувреме

Тотнъм прие Лестър Сити в срещата от тридесет и седмия кръг на английската Висша лига. Днес на "Тотнъм Хотспър Стейдиъм" домакините спечелиха с 3:0 и така застанаха на шестата позиция в таблицата с 4 точки зад Лестър и Манчестър Юнайтед, но червените дяволи сега имат шанс да заемат 4-тото място и да изместят "лисиците" при равен или победа в кръга.

В 6-ата минута днес домакините поведоха когато Сон навлезе от ляво и стреля към далечния ъгъл, вратарят се хвърли, но топката срещна Джъстин и влетя в близкия ъгъл за 1:0 чрез автогол. В 37-ата минута Лукас Моура изведе Кейн в наказателното поле и без подготовка той стреля ниско покрай вратаря за 2:0. 3 минути след това отново Кейн получи пас от Лукас на левия фланг, проби в полето и стреля фалцово в далечния ъгъл за 3:0.

Втората част Лестър владееше повече, както и в първата, впрочем, но така и не достигна до гол. В 81-ата минута Кейн отново бе най-близо когато бе отсъдена засада срещу него в перфектна позиция.