Моуриньо: Силните хора не обичат критиките

Мениджърът на Тотнъм Жозе Моуриньо коментира равенството 0:0 с Борнемут в мач от 34-ия кръг на Висшата лига на Англия, по време на който неговият отбор не уцели вратата за първи път от 2007 г. насам.

"Как се чувствам, след като Тотнъм спечели точка? Силните хора не обичат да бъдат критикувани. Това, което току-що казах, можете да го използвате по всяко време и навсякъде", заяви Моуриньо.

В 5-ата минута на мача съдията не даде дузпа за Тотнъм, след като Хари Кейн бе съборен в наказателното поле. Главният рефер Пол Тиърни след преглеждане  на видеоповторението реши да не назначава 11-метров наказателен удар. В 90-ата минута нападателят на Борнемут Калъм Уилсън вкара гол, но реферът, след като изгледа повторението, реши, че в епизода с отбелязването на гола има игра с ръка.