Челси се справи с Палас в зрелищен мач

Кристъл Палас прие Челси в срещата от тридесет и четвъртия кръг на английската Висша лига. Днес на "Селхърст Парк" гостите победиха с 3:2 и се установиха на третото място преди срещата на Арсенал и Лестър Сити от деня, която може да върне "лисиците" на позицията.

Само след 6 минути игра Вилиан намери пространство от дясно и пусна топката за Жиру, който засече от близо за 1:0. В 27-ата минута Вилиан асистира и на Пулисич за 2:0, но тук американецът имаше работа срещу Уорд преди да стреля през Гуаита.

В 34-ата минута Заха оформи 2:1 с феноменално изпълнение от дистанция, като той заби топката с много сила точно под гредата и над обсега на Кепа.

След почивката в 71-ата минута Лофтъс-Чийк намери Ейбрахам в полето и нападателят с прецизен удар намери далечната греда и гола за 3:1. Само след минута крайното 3:2 оформи Кристиан Бентеке, когато Ван Анхолт стигна до линията и центрира успоредно за да намери нападателя на празна врата.