Уулвс обърна Тотнъм като гост

Тотнъм прие Уулвърхемптън Уондърърс на своя "Тотнъм Хотспър Стейдиъм" в срещата от двадесет и осмия кръг на английската Висша лига. Днес домакините поведоха в резултата два пъти, но допуснаха обрат до крайното 3:2 за "вълците".

В 13-ата минута Бергвайн откри резултата за Тотнъм при първото положение в мача, когато Али стреля ниско, вратарят спаси, но крилото бе там да завърши за 1:0.

В 27-ата минута Мат Дохърти изравни при грешка на Танганга в защита за 1:1. Преди почивката обаче Тотнъм отново поведе, и тук отново Али асистира, като намери Орие на ръба на наказателното поле, той си отвори място за удар и стреля в далечния ъгъл за 2:1.

След почивката Уулвс изравни в 57-ата минута, когато един удар се превърна в центриране за Жота на гол-линията за лесен гол и 2:2. В 73-ата минута Жота оформи и своята асистенция като намери Хименес, той размина Танганга и стреля за 3:2.