Клоп: Ливърпул показа невероятен футбол

Мениджърът  на Ливърпул Юрген Клоп коментира победата на своя тим с 2:0 над Манчестър Юнайтед в мач от 23-я кръг на Висшата лига на Англия.

"Много ми хареса нашата игра, въпреки че бих предпочел да водим с разлика от 2-3 гола след 60 минути. Това би било по-добре за нервите. Показахме невероятен футбол и можехме да вкараме повече. Може би трябваше да вкараме повече, тъй като Манчестър Юнайтед се завърна в играта в края на първото полувреме. Но през второто полувреме продължихме да създаваме моменти и показахме страхотна игра. Вторият гол бе  голямо облекчение.

Сега трябва да влезем в тридневен ритъм. Идва труден период. Разбрах, че понякога се наблюдава спад в концентрацията. Миналият сезон бих полудял, но сега съм спокоен. Харесвам футбола, който играем", заяви Клоп.