Юнайтед с четворка над Норич

Манчестър Юнайтед прие Норич Сити в срещата от двадесет и втория кръг на Висшата лига. Днес на "Олд Трафорд" домакините се представиха много добре и не изпуснаха инициативата от самото начало, като спечелиха срещата с 4:0 след голове от Гринууд, Марсиал и Рашфорд на два пъти.

В началото домакините владееха топката, но ударите липсваха. В 27-ата минута обаче Хуан Мата фалцира добро подаване в наказателното поле и Рашфорд завърши от въздуха за 1:0. До почивката гостите отговориха с положение от Кантуел, който принуди Де Хеа да избива.

В 50-ата минута Брандон Уилямс спечели дузпа срещу Тим Крул и Рашфорд вкара отново за 2:0. Последва бърз гол за Марсиал с глава в 54-ата минута, намерен отново от Мата.

В 76-ата минута пък резервата Гринууд стреля от дъгата ниско в ъгъла за 4:0.