Лампард: Имахме късмет, че не загубихме

Мениджърът  на Челси Франк Лампард коментира равенството 1:1 срещу  Брайтън в мач от 21-я кръг на Висшата лига на Англия..

"Мачът се получи разочароващ поради редица причини. През първото полувреме бяхме насочени към победа и направихме всичко за постигането на тази цел. Независимо от това, ние не бяхме достатъчно безмилостни, когато стана дума за изпълнение. Играта бе в наши ръце и ние бяхме задължени да премахнем всички въпроси за победителя в първите 45 минути.

Но оставихме Брайтън в играта и бяхме наказани с великолепен гол от Джаханбакш. Като цяло имаме късмет, че не загубихме.

Много се притеснявам от липсата на стабилност. Днес взехме една точка, но не съм доволен от играта на отбора", заяви Лампард.