Тотнъм с късна победа над Уулвс

Уулвърхемптън Уондърърс прие Тотнъм в срещата от седемнадесетия кръг на английската Висша лига. Днес гостите на "Молиню" поведоха, допуснаха изравняване, но в крайна сметка спечелиха в добавеното време с 2:1 след гол на Ян Фертонген.

Още в 8-ата минута днес Лукас Моура откри резултата по изключителен начин, когато напредна от дясно и от трудна ситуация с много силен удар в близкия ъгъл вкара за 1:0. В 36-ата минута гредата лиши и Али от гол.

След почивката Адама Траоре изравни в 67-ата минута когато той пое топката на дъгата, и с много сила стреля неспасяемо през Газанига за 1:1.

В 91-ата минута след корнер на Ериксен той намери непокрит Фертонген в наказателното поле и бранителят с глава не остави шанс на Патрисио за 2:1.