Пелегрини: Дадохме шанс на Арсенал

Мениджърът на Уест Хем Мануел Пелегрини сподели мнение за загубата с 3:1 от Арсенал в мач от 16-я кръг на Висшата лига на Англия.

"Контролирахме срещата и всичко вървеше по план. Нещо повече, бяхме по-добри в продължение на 60 минути, създавахме положения и с лекота достигахме до тяхната врата. Знаехме, че е много важно да вкараме втори гол. Ако бяхме направили това, то със сигурност всичко щеше да свърши, щяхме да приключим с тях. Но не направихме това. Дадохме шанс на Арсенал, а подобно нещо  се наказва в Англия.

Трябва да играеш 90 минути, а не 60 или 65. Нужно е да продължим да вярваме в себе си, защото разполагаме с добър отбор, просто някои неща не ги вършим както трябва. Убеден съм, че мога да подобря отбора, а дали ще получа време - това не зависи от мен", заяви Пелегрини.