Соклскяер: Трябва да постигнем 3-4 поредни победи и всичко ще е наред

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскер коментира резултата от мача от 14-ия кръг на Висшата лига на Англия с Астън Вила. Срещата се проведе в Манчестър на стадион "Олд Трафорд"  и завърши при  резултат 2: 2.

"Когато пропуснете ранен гол на "Олд Трафорд“, тогава винаги имате на разположение достатъчно време за завръщане, но този път отборът  не го направи много добре. Манчестър Юнайтед имаше късмета да върне един гол в края на първото полувреме.

Второто полувреме бе по-добро, натиснахме противника и създадохме положения. Отборът имаше добър шанс за победа. Но като цяло смятам, че Манчестър Юнайтед не заслужи победата - особено след първото полувреме.

Имаме млад тим, но не искам това да звучи като извинение. Струва ми се, че трябва да постигнем  3-4 победи подред и всичко ще бъде наред", заяви Солскяер.