Астън Вила взе точка от Олд Трафорд

Манчестър Юнайтед прие Астън Вила в срещата от поредния четиринадесети кръг на английската Висша лига. Днес на "Олд Трафорд" домакините допуснаха първи, обърнаха резултата в своя полза и допуснаха отново за крайното 2:2.

В 11-ата минута Ел Гази напредна през двама и центрира Джак Грелиш, който навлезе диагонално и фалцира топката красиво в далечния ъгъл на Де Хеа по неспасяем начин за 1:0. В 42-ата минута Перейра центрира на главата на Рашфорд в наказателното поле, той стреля в гредата и топката срещна вратаря Хийтън и мрежата за 1:1.

След почивката Юнайтед поведе отново след центриране и удар с глава на Линдельоф в 64-ата минута за 2:1. Само след 2 минути обаче Мат Таргет копна топката в наказателното поле на домакините и Тайрон Мингс с акробатично изпълнение вкара за 2:2.

До края Магуайър бе близо до това да донесе победа на Юнайтед, но в 86-ата минута негов удар с глава бе изчистен от гол-линията.