Челси се предаде без Ейбрахам срещу Уест Хем

Челси прие Уест Хем Юнайтед в срещата от четиринадесетия кръг на английската Висша лига. Днес на "Стамфорд Бридж" домакините загубиха с 1:0 след гол на Арън Кресуел във второто полувреме и така пропуснаха да последват лидера Ливърпул, който продължава да печели на върха на таблицата.

До почивката домакините доминираха, като Пулисич на два пъти бе близо, а вратарят на гостите Мартин направи няколко добри намеси.В една от тях той спаси три пъти - срещу Ковачич, Жиру и Педро последователно и от близо, за да съхрани вратата си.

В 48-ата минута Форналс от ляво изведе Кресуел на ръба на наказателното поле, той овладя навътре и фалцира топката в далечния ъгъл за 1:0 далеч от Кепа. Последваха още няколко силни положения за Уест Хем, и дори гол в 67-ата минута, който бе отменен поради ВАР решение.