Али отново блести в победата на Тотнъм

Тотнъм прие Борнемут в срещата си от четиринадесетия кръг на английската Висша лига. Днес домакините от "Уайт Харт Лейн" спечелиха отново при Жозе Моуриньо и Деле Али продължи прекрасната си форма при новия мениджър с два нови гола след като бе Играч на мача в предния кръг. Освен Али за успеха с 3:2 вкара още Сисоко за домакините и Уилсън за гостите.

В 21-ата минута Али откри резултата днес когато една топка зад защитата беше омекотена по прекрасен начин от Сон с подаване на пътя на англичанина, който завърши под вратаря за 1:0. В 50-ата минута Али получи същото подаване, но овладя между двама и копна топката над вратаря за нов красив гол и 2:0. В 69-ата минута Сон центрира от ляво на втора греда за гол на Сисоко и 3:0.

В 73-ата минута от пряк-свободен удар Хари Уилсън вкара перфектен гол с удар в горната греда и мрежата за 3:1. В 95-ата минута Уилсън отново бе на точното място на дузпата при успоредно центриране за да оформи крайното 3:2.