Челси с успех в Уотфорд

Уотфорд прие Челси в срещата от единадесетия кръг на английската Висша лига. Днес на "Викъридж Роуд" гостите спечелиха с 2:1 като вкараха по един гол в двете части на срещата, а Деулофеу върна късен гол от дузпа за домакините.

Ейбрахам успя да открие резултата за Челси още в 5-ата минута. Тук Жоржиньо подаде страхотно зад защитата и нападателят прехвърли вратаря за 1:0. В 18-ата минута Фостър по феноменален начин спаси удар на Пулисич с глава, който го прехвърли. В 43-ата минута Маунт стреля от добра позиция и Фостър изби удара в горната греда с ново добро спасяване.

В 55-ата минута Ейбрахам с успоредно подаване асистира на Пулисич за 2:0 от непосредствена близост. В 80-ата минута Деулофеу си спечели дузпа срещу Жоржиньо и я вкара за 2:1.