Юнайтед с антирекорд в загубата от Борнемут

Борнемут посрещна Манчестър Юнайтед в срещата от поредния единадесети кръг на английската Висша лига. Днес на "Виталити Стейдиъм" Борнемут спечели с 1:0 и спря победния поход от 3 поредни победи на гости на съперника. Единственият гол на съперника донесе лоша слава на Оле Гунар Солскяер, след като той вече 11-ти кръг от Висшата лига не стига до суха мрежа, което е изравняване на най-лошото подобно постижение за отбора (последно 11 срещи без суха мрежа се получиха между август 2002 и януари 2003 г.).

Днес единственото попадение падна точно преди последния сигнал за първата част, когато Кинг получи подаване в наказателното поле, овладя с гръб към вратата и успя да се завърти през Уан-Бисака и да стреля през краката на Де Хеа за 1:0.

Във втората част Юнайтед бе агресивен и създаде много положения, но най-близо до гола бе резервата Гринууд, който нацели гредата от непосредствена близост.