Сити се върна на победния път с Палас (видео)

Кристъл Палас прие Манчестър Сити в срещата от деветия кръг на английската Висша лига. Днес на "Селхърст Парк" гостите излязоха на терена без централни защитници в състава и успяха да спечелят с 2:0 след голове от Габриел Жезус и Давид Силва.

В началната фаза на срещата Сити затисна противника и с доста удари от дистанция опитваше да открие резултата. Това обаче стана в 39-ата минута когато Бернардо Силва центрира перфектно от дясно на главата на Жезус, който отклони в гредата и мрежата за 1:0.

2 минути след това Стърлинг копна топката перфектно над защитата за Силва, който от воле стреля през краката на вратаря за 2:0.

Във второто полувреме Сити продължи да доминира, като Стърлинг бе близо до гола, а Де Брюйне нацели и греда.