Али носи късна точка на Тотнъм (видео)

Тотнъм прие Уотфорд в срещата от поредния девети кръг на английската Висша лига. Днес на "Тотнъм Хотспър Стейдиъм" домакините пострадаха от ранен гол на Дукуре, като Деле Али няколко минути преди края успя да върне за крайното 1:1.

В 6-ата минута на срещата Янмаат получи подаване от дясно и не се забави да центрира фалцово в наказателното поле за включилия се Дукуре и 1:0. Шпорите владееха повече до почивката, но след този резултат привържениците освиркаха своите момчета преди второто полувреме.

Почетино реагира със Сон за Давинсон Санчес на полувремето, а скоро Ламела и НДомбеле замениха Лукас и Уинкс. Така в 86-ата минута Алдервайрелд прати една балонна топка напред, създаде се паника в защитата на гостите, където Деле Али сред каскадата от защитни грешки се оказа най-съобразителен и вкара за 1:1.