Челси изпусна Шефилд в 90-ата

Челси прие Шефилд Юнайтед в срещата от поредния четвърти кръг на английската Висша лига. Днес Тами Ейбрахам блестя за домакините и реализира два пъти, Робинсън върна гол за 2:1 в срещата, преди в самия край Курт Зума да си вкара автогол за крайното 2:2.

В 19-ата минута Челси поведе днес когато вратарят не се справи с една топка и тя попадна на волето на младежа за 1:0. В 43-ата минута нападателят вкара и четвъртия си гол за последните два мача когато отново завърши със самочувствие за 2:0.

Втората част започна с много бърз гол на гостите, които достигнаха до точка в самия край на срещата. В 90-ата минута Шефилд изравни когато Робинсън навлезе от ляво и фалцовото му подаване се отклони от Зума в мрежата на "сините" за 2:2.