Юнайтед отново сбърка със Саутхемптън

Саутхемптън прие Манчестър Юнайтед в срещата от четвъртия кръг на английската Висша лига. Днес домакините изостанаха в резултата, но се върнаха до 1:1 и достигнаха до точка, при положение още, че и техен играч бе изгонен в мача.

Юнайтед поведе рано чрез Даниел Джеймс, който в 10-ата минута навлезе от ляво и стреля неспасяемо в далечния ъгъл на вратата за 1:0.

След почивката Саутхемптън пое инициативата и стигна до изравняване в 58-ата минута, когато Линдельоф се провали във висока топка срещу Фестергаард и за втора поредна седмица стана причина за гол във вратата на Де Хеа - 1:1. Тук подаването направи Дансо, който бе изгонен за втори жълт картон в 73-ата минута.

Оле Солскяер обаче не засили особено нападението си за последните минути, като представи Мейсън Гринууд едва в 83-ата минута. Той създаде няколко опасности, но резултатът не се промени.