Фарке: Играчите на Челси симулираха и бавеха време

Мениджърът на Норич Даниел Фарк коментира поражението с 3:2 на своя тим в мача от третия кръг на първенството на Висшата лига  на Англия срещу Челси.

"Бяхме близо до успешен резултат, но всичко се решаваше от малки подробности. Мисля, че равенството след първото полувреме бе справедлив резултат.

Имаше моменти, когато Челси оказваше натиск и доминираше, но понякога трябва да приемете, че такъв добър отбор ще има предимство. Ударихме напречната греда и създадохме няколко положения, така че това бе равностойна среща.

Като цяло реферите не оказаха решаващ ефект върху резултата, но не съм съгласен, че само пет минути трябваше да бъдат дадени като компенсация в края на мача. Челси е опитен отбор и те бавеха времето. В последните минути двама от играчите им имаха схващания, но те се преструваха, че са получили травми.

Очаквах подобно нещо от своите играчи, така че не обвинявам противника. Но ако имаме VAR и контузии, моля, добавете повече време в края на мача", заяви Фарк.