Мане се върна с гол и асистенция над Саутхемптън

Саутхемптън прие Ливърпул в срещата от втория кръг на английската Висша лига. Днес на "Сейнт Мерис Стейдиъм" гостите спечелиха с 2:1 след голове от Мане и Фирмино, а бившият играч на мърсисайдци Дани Ингс се възползва от грешка на Адриан за крайния резултат.

В първата част домакините играха много добре, но точно преди почивката Садио Мане вкара красив гол с мощен удар в ъгъла на вратата при подаване на Милнър за 1:0.

След почивката Фирмино направи 2:0 в 71-ата минута, когато получи топка от Мане и навлезе към дъгата, като стреля в обратния ъгъл за гола. В 84-ата минута Дайк върна топка към Адриан, а той нацели нападателя пред себе си Ингс, който се отчете с гол за 2:1. Последва ново голямо положение за Ингс преди края, но той пропусна от непосредствена близост и резултатът не се промени повече.