В два луди мача в Англия вкараха 21 гола!

В два мача на Втора английска лига (4-ти ешалон на футбола в Англия), бяха вкарани общо 21 гола! 2 000 зрители на мача Агринктън - Джилнгам станаха свидетели на цели 11 гола. Началото на головото шоу постави в 13 минута МакКонвил, който изведе домакините напред. Последния гол за крайното 7:4 бе вкаран отново от домакините в 90-та минута на мача. Тази победа позволи на Агринктън да се изкачи на 6 място в класирането.

Лидерът Честърфилд пък пред 6 047 зрители не успя да победи Крю Алекзандра и завърши при резултат 5:5. Получи се обаче много интересен мач, в който имаше невероятни обрати. В 26-та минута гостите водеха с 4:1. В 78-та Честърфилд намали с гол от дузпа, минута по-късно последва втора дузпа и резултата стана 3:4. В 80-та минута Крю отново увеличи разликата, но в 89-та минута главния арбитър Мос даде трета дузпа за домакините и резултата стана 4:5. В герой на мача се превърна Клей, който вкара изравнителния гол в допълнителното време. Честърфилд запази втората си позиция, а Крю е на 14-то място в класирането.