Кардиф подпечата с два гола трагичния сезон на Юнайтед

Манчестър Юнайтед прие Кардиф Сити в срещата от последния тридесет и осми кръг на английската Висша лига. Днес домакините отново разочароваха и изпратиха феновете си с лош вкус след като Кардиф победи с 2:0. Така Юнайтед завършва сезона на шеста позиция с 66 точки, на 4 от петото място и Арсенал.

Днес Мендез-Лаинг откри резултата за гостите в 23-ата минута след една странна дузпа, в която играч на Кардиф не нацели топката в наказателното поле и падна, а това бе отчетено като нарушение от съдията.

В 54-ата минута Лаинг вкара отново след демонстрация на изключително нежелание за игра от защитата на Юнайтед, която не попречи на Мърфи да пробие между двама и да пусне топката на празна врата за нападателя и 2:0.