Юнайтед не успя в Хъдърсфийлд (видео)

Хъдърсфийлд Таун прие Манчестър Юнайтед в срещата от поредния тридесет и седми кръг на английската Висша лига. Днес на "Джон Смитс Стейдиъм" домакините изостанаха в резултата, но се върнаха до 1:1, като "червените дяволи" бяха лишени от победата и от две греди на Пол Погба.

Още в 8-ата минута Скот МакТоминей откри резултата когато си освободи място на дъгата и стреля към вратаря, а той не реагира максимално добре за 1:0. В 42-ата минута Мата центрира перфектно на главата на Погба, а той нацели горната греда след като надигра бранител във въздуха.

В 60-ата минута след грешка на Шоу топка от вратаря Лосл достигна до Мбенза, и вратарят се отчете с асистенция за попадението за 1:1.

В 88-ата минута Погба стреля силно и добре от дистанция, но отново намери горната греда и резултатът остана 1:1. Така и след победата на Челси днес Юнайтед математически вече няма шанс да попадне в топ 4 на класирането.