Челси с класика над Уотфорд (видео)

Челси прие Уотфорд в срещата от поредния тридесет и седми кръг на английската Висша лига. Днес на "Стамфорд Бридж" домакините се представиха добре и спечелиха с класическото 3:0 след добра игра на Еден Азар, организирал първите две попадения в мача.

До почивката гостите пресираха активно и организираха няколко опасни атаки срещу Челси. Освиркванията на почивката означаваха, че феновете не приемаха техния тим да отстъпва в играта, като Маурисио Сари поправи това след паузата.

В 48-ата минута Азар успя да намери Лофтъс-Чийк в наказателното поле и неговия удар с глава беше перфектен за 1:0. Само 3 минути след това при корнер, Азар центрира отново перфектно и този път Луис с глава матира вратаря за 2:0.

В 75-ата минута Педро изведе Игуаин, който копна топката над Фостър за 3:0.