Ливърпул отново победи късно, но загуби Салах (видео)

Нюкасъл Юнайтед прие Ливърпул в срещата от тридесет и шестия кръг на английската Висша лига. Днес на "Сейнт Джеймсис Парк" домакините се представиха много добре, но се предадоха с късен гол за крайното 3:2 в един интересен двубой.

В 13-ата минута днес Ван Дайк откри резултата, когато се освободи в наказателното поле при корнер и засече топката на Арнолд с глава за 1:0. Последва бърз отговор на Нюкасъл чрез Атсу за 1:1 в 20-ата минута. 8 минути след това Арнолд асистира с рекордната 11-та асистенция за сезона и за Салах за 2:1.

В 54-ата минута Рондон върна равенството отново - 2:2. Около 73-ата минута Салах напусна терена на носилка след сблъсък с вратаря, като на мястото му се появи Ориги. Именно последният вкара и победния гол в 86-ата минута след подаване на друга резерва - Шакири за 3:2.