Емери: Арсенал може да се върне в топ 4

Мениджърът  на Арсенал Унай Емери сподели мнението си за поражението от  Уулвърхемптън с 3:1в мач от 31-я кръг на Висшата лига на Англия.

"Преди мача знаехме, че ще бъде трудно, защото Уулвърхемптън играе силно през целия сезон, действа добре в отбраната, а в атаката има много бързи играчи. Те действаха  много организирано, трудно ни бе да ги разбием.

През  първите 25 минути започнахме страхотно, контролирахме топката, но нямахме много шансове. По време на почивката говорихме и се опитахме да оценим второто полувреме като нов мач, играта се промени, вкарахме.

Може да сме разочаровани, но във Висшата лига трябва да сте стабилни в продължение на  38 мача. Ние сме разстроени, но трябва да си спомните как играхме  преди три месеца. Можем да бъдем оптимисти и да се върнем към топ 4", заяви Емери.