Уулвс се разправи с Арсенал за едно полувреме (видео)

Уулвърхемптън Уондърърс посрещна Арсенал на своя "Молиню Стейдиъм" днес в срещата от тридесет и петия кръг на английската Висша лига. Днес домакините се представиха изключително добре и спечелиха с 3:1, като вкараха всичките си голове в първото полувреме от мача. Така Арсенал ще има 66 точки след 35 кръга, една зад Челси и топ 4, и 2 пред Манчестър Юнайтед при равен брой срещи.

В 28-ата минута днес Рубен Невес откри резултата от пряк-свободен удар, изпълнен перфектно за 1:0. В 37-ата минута Мат Дохърти вкара с глава при центриране на Джони за 2:0, а в добавеното време на първата част Диого Жота оформи 3:0 със силен удар през Лено.

След почивката Емери направи някои промени за гостите, но достигна само до един гол в 80-ата минута чрез Сократис - 3:1.