Кристъл Палас победи Арсенал на Емирейтс (видео)

Арсенал посрещна Кристъл Палас в срещата от тридесет и петия кръг на английската Висша лига. Днес гостите играха много добре и на два пъти повеждаха в резултата, като спечелиха с 3:2 насред "Емирейтс Стейдиъм" след голове от Бентеке, Заха и МакАртър.

В 17-ата минута днес Бентеке откри резултата за Палас след центриране на Миливойевич в наказателното поле - 1:0. Последва изравняване от Йозил в 47-ата минута след удар от малък ъгъл за 1:1.

В 61-ата минута Заха бе изведен от Бентеке в наказателното поле, като надбяга Мустафи и вкара спокойно за 2:1. 10 минути след това МакАртър реализира след корнер от Миливойевич за 3:1.

В 77-ата минута крайното 3:2 оформи Обамеянг, когато той дриблира през трима защитника, опита двойно подаване, но топката попадна в него от бранител и той завърши. До края Арсенал пропусна две добри положения и не успя да се върне поне до точка.